Aicina uz diskusiju „21.gadsimta mediju redakcijas – kas tajās strādās rīt?”

17.02.2017

Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes Komunikācijas studiju nodaļa aicina uz diskusiju „21.gadsimta mediju redakcijas – kas tajās strādās rīt?” š.g. 28. februārī pl. 15.00 Latvijas Universitātes Mazajā aulā (Raiņa bulvārī 19).

Mainoties laikam un tehnoloģijām, mainās mediju redakciju uzbūve, dienaskārtība un ritms. Mainās arī zināšanas, prasmes un iemaņas, kādām jābūt redakciju darbiniekiem. Ir zināms, ka no starptautisko ekspertu viedokļa, žurnālistu izglītība Latvijā ir pozitīvi vērtējama un atbilst starptautiskajiem standartiem, taču ik dienas tā sastopas ar jauniem izaicinājumiem. Ko šo izglītību vērtē nozares eksperti - cik lielā mērā šodienas augstskolu absolventi ir sagatavoti darba tirgum un ko darīt citādāk, lai ieguvēji būtu gan studenti, gan mediju redakcijas?

Diskusijā piedalīsies:

• Sigita Roķe (Latvijas radio valdes locekle programmu attīstības jautājumos),
  • Pēteris Zirnis (ziņu aģentūras LETA galvenais redaktors),
  • Ingus Bērziņš („Delfi” galvenais redaktors),
  • Pauls Kaufmanis (laikraksta "Kurzemes vārds" žurnālists),
  • Raivis Vilūns (akciju sabiedrības "Diena" žurnālists).

Diskusiju moderēs Lolita Stašāne (Swedbank Uzņēmumu komunikācijas virziena vadītāja, Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes lektore).

Diskusiju kā klausītājs var apmeklēt jebkurš interesents, dalība tajā ir bez maksas.

Papildu informācija:

Dace Valtiņa, LU SZF Komunikāciju studijas nodaļas metodiķe