Sākusies pieteikšanās Rīgas vasaras skolai 2017

14.03.2017

Sākusies pieteikšanās Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes Komunikācijas studiju nodaļas rīkotajai starptautiskajai Rīgas vasaras skolai 2017 ārvalstu studentiem no visas pasaules, kas šogad notiks no 1. līdz 13. augustam. Dalībai vasaras skolā ir pieejamas dažas stipendijas. Pieteikšanās beigu termiņš ir 20. maijs plkst. 23:59.

Septītā Rīgas vasaras skola norisināsies divos virzienos: kā ierasts, žurnālistikas, mediju un filmu studentiem tiks piedāvāta dokumentālu īsfilmu veidošanas programma, kuras temats šogad būs informācijas un mediju pratība; un paralēli informācijas, bibliotēkzinātnes studentiem un jaunajiem profesionāļiem būs iespēja piedalīties programmā par ANO Ilgtspējīgās attīstības dienaskārtību 2030 bibliotēkās, un bibliotēku devumu llgtspējīgas attīstības mērķu (IAM) sasniegšanā.

Līdzās dalībai lekcijās un praktiskās nodarbībās, Rīgas vasaras skolas dalībniekiem būs iespēja nelielās radošās komandās īstenot dokumentālu īsfilmu projektus. Mediju studenti strādās pie sižetiem par informācijas un mediju pratību, bet bibliotēkzinātnes studenti veidos audiovizuālus un vizuālus materiālus par ANO IAM, ko bibliotēkas vēlāk varēs praktiski izmantot savās programmās. Vasaras skolas laikā visi dalībnieki piedalīsies arī bagātīgā socializēšanās un kultūras programmā Rīgā un citviet Latvijā.

Rīgas vasaras skolas 2017 laikā

Rīgas vasaras skolas dalības maksa ir 500 EUR, kurā iekļauta mācību maksa, dzīvošanas izmaksas, vietējais transports un ēdienreizes. Dalības maksa jāmaksā pēc apstiprinājuma saņemšanas, kas sagaidāms maija beigās. Transporta izdevumi līdz Rīgai un atpakaļ nav iekļauti šajā maksā. Informācija par stipendijām atrodama Rīgas vasaras skolas mājas lapā.

Interesentus aicinām pieteikties līdz 2017. gada 20. maijam, aizpildot tiešsaistes pieteikuma anketu vasaras skolas mājas lapā. Plašāka informācija, elektroniskā pieteikuma forma kā arī filmas un fotogrāfijas no iepriekšējo gadu vasaras skolām pieejami Rīgas vasaras skolas Facebook profilā vai mājas lapā.

Informācija, foto, video un pieteikuma anketa: www.rigasummerschool.eu.

Mediju kontaktiem: Kaspars Rūklis, Rīgas vasaras skolas vadītājs, Kaspars.Ruklis@gmail.com vai 0037129405048