LAT | ENG
Dzīve LU SZF

Rīgas vasars skolai saņemti 60 pieteikumi no 20 valstīm

20.06.2017

Rīga, 2017. gada 20. jūnijs. – Rīgas vasaras skola saņēmusi 60 pieteikumus no studentiem 20 dažādās valstīs. Vairāki pretendenti ir no Austrijas, Igaunijas, Francijas, Vācijas, Ungārijas, Itālijas, Polijas, Krievijas, Slovēnijas, Turcijas, Lielbritānijas un Amerikas Savienotajām Valstīm. Šogad dalībai tika izraudzīti 20 studenti, kuri šobrīd gatavojas ceļojumam uz Latviju.

Šovasar Rīgas vasaras skola norisināsies no 1. līdz 13. augustam un tajā studentiem būs iespēja piedalīties lekcijās un praktiskajās nodarbībās. 2017. gada programmas mērķis ir pārrunāt to, kā  mūsdienās orientēties daudzveidīgajos informācijas resursos, saprast, kas ir nepieciešams un kur to informāciju varētu meklēt, kā to izvērtēt un lietot. Strādājot nelielās radošās komandās dalībnieki veidos dokumentālas īsfilmas par tematu “Informācijas un mediju pratība”.

Ik gadu vasaras skolas kulminācija ir dokumentālo īsfilmu pirmizrāde. Šogad tā notiks vasaras skolas noslēgumā, 12. augustā, pulksten 19:00 Gētes institūtā Rīgā, Torņa ielā 1. Ieeja pasākumā ir bezmaksas.

Vasaras skolu jau septīto gadu organizē Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes  Komunikācijas studiju nodaļa, sadarbībā ar Vācijas Akadēmiskā Apmaiņas Dienestu (DAAD) un Gētes institūtu Rīgā. Vairāk informācijas par Rīgas vasaras skolu var atrast vasaras skolas mājas lapā vai Facebook profilā.   

Informācija, foto, video: www.rigasummerschool.eu.

Mediju kontaktiem: Kaspars Rūklis, Rīgas vasaras skolas vadītājs, Kaspars.Ruklis@gmail.com  vai 0037129405048