LAT | ENG
Dzīve LU SZF

Džiampolo Lanzieri vieslekcija par demogrāfiju un migrāciju

09.10.2017

12. oktobrī pulksten 13:00 Latvijas Universitātes (LU) Mazajā aulā ar vieslekciju “From definitions to projections – A journey through the activities of Eurostat in demographic and migration statistics” uzstāsies Eiropas Savienības Statistikas biroja “Eurostat” vecākais eksperts, zinātņu doktors Džiampolo Lanzieri (Giampaolo Lanzieri).

Dž. Lanzieri ieguvis doktora zinātnisko grādu statistikas jomā, ir “Eurostat” vecākais eksperts un vada darba grupu, kas atbildīga par demogrāfijas, migrācijas un iedzīvotāju skaita prognozēm.

Lekcija notiks angļu valodā. Laipni aicināti visi interesenti!

Pasākumu organizē LU Sociālo zinātņu fakultātes (SZF) Sociālo un politisko pētījumu institūts (SPPI) un Diasporas un migrācijas pētījumu centrs, kas ir LU SZF SPPI pētnieciskā struktūrvienība, sadarbībā ar LU Biznesavadības un ekonomikas fakultāti.

 

LU SZF SPPI dibināts 2004. gadā ar mērķi attīstīt Latvijas sociālo zinātņu potenciālu, veicināt Latvijas zinātnieku sadarbību Latvijas un starptautiskajā mērogā, un kalpot sabiedrībai tās problēmu analīzē un attīstības prognozēšanā, sekmēt zinātnē pamatotas pārmaiņas Latvijas sociālajos un politiskajos procesos. Institūtā strādā vadošie pētnieki, pētnieki un zinātniskie asistenti direktores prof. Aijas Zobenas vadībā.