LAT | ENG
Dzīve LU SZF

Uzsāc jauno – 2018. gadu – ar BOBCATSSS!

10.10.2017

Aicinām pieteikties BOBCATSSS 2018 – starptautiskam bibliotēkzinātnes un informācijas zinātnes simpozijam, kas no 24. līdz 26. janvārim Rīgā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā un Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā. 

Ik gadu BOBCATSSS pulcē dalībniekus no dažādām Eiropas valstīm. Tā ir lieliska iespēja satikties ar studentiem un nozares speciālistiem no visas Eiropas – diskutēt par aktuālākajiem nozares notikumiem un nākotnes perspektīvām, iepazīstināt citus ar saviem pētījumiem un to rezultātiem, izteikt savas idejas plakātu sesijā un izbaudīt daudzkulturālu gaisotni dažādos darbsemināros.

Šī gada BOBCATSSS 2018 vadmotīvs ir LASĪŠANAS SPĒKS (The power of reading), kas ietver sevī trīs atsevišķus blokus:

●       lasīšanas paradumi, lasītprasmes veicināšana un komunikācija;

●       atmiņas institūcijas;

●       tehnoloģiskie risinājumi.

Aicinām līdz 2017. gada 15. oktobrim pieteikt simpozijam savu pētījumu, iesniedzot darba kopsavilkumu. Ar detalizētu informāciju par tēmu izklāstu, prasībām darba iesniegšanai un citiem ar simpoziju saistītiem jautājumiem aicinām iepazīties BOBCATSSS 2018 vietnē www.bobcatsss2018.lu.lv.

Konferencē iespējams uzstāties četros dažādos formātos:

●       darbseminārs (workshop);

●       referāts;

●       plakāts;

●       PechaKucha prezentācija.

Gaidīsim Jūsu pieteikumus!

 

Izvēlies sev piemērotāko pētījuma formātu tā prezentācijai, iesniedz  darba kopsavilkumu un tas tiks starptautiski novērtēts. Ja uzstāsies ar pētījumu simpozijā, tavs pētījums tiks iekļauts simpozija grāmatā. Simpozijā var piedalītie ne vien pētījumu autori, bet arī visi interesenti. BOBCATSSS 2018 simpozijs būs lieliska iespēja profesionālām diskusijām un  dažādu kultūru iepazīšanai!

Uz tikšanos 2018. gada 24.–26. janvārī Rīgā!