LAT | ENG
Dzīve LU SZF

Ināra Kehre un Ervins Labanovskis sarunu ciklā "Kafija ar absolventu"

30.05.2017

 

 

Maijā aizvadītas vēl divas sarunas ciklā “Kafija ar absolventu”, kurās tikāmies ar Ināru Kehri un Ervinu Labanovski.

 

 

 

Politikas zinātnes programmas absolvente Ināra Kehre pavisam nesen metās jaunā piedzīvojumā, kļūstot par Rīgas cirka valdes locekli. Neformālā gaisotnē Ināra pastāstīja gan par savām lielākajām neveiksmēm, gan par notikumiem, kuri viņas dzīvē ienesa radikālas pārmaiņas, vēlreiz apliecinot, ka no pārmaiņām nav jābaidās un neviens jau nezina, kā dzīvot ir pareizi. Veiksmes un neveiksmes mūs izveido par tādiem cilvēkiem, kādi esam. Vaicājot, ar ko Inārai saistās fakultātē pavadītais laiks, viņa atbildēja: “Ieelpa – izelpa,” atgādinot, ka reizēm vienkārši vajag ieelpot, lai arī ikdienas steigā nereti to aizmirstam.

 

 

 

Tiekoties ar Ervinu Labanovski, absolvents dalījās savā pieredzē par darbu ministrijā un domē. Ervins stāstīja par uzņēmējdarbības dzīves līkločiem, hobijiem un darbu biedrībās. Absolvents aicināja pārāk “neieciklēties” uz dzīves mērķu sasniegšanu, bet mācīties saprast sevi un to, kas aizrauj, un to arī darīt.

 

Pašpārvalde izsaka pateicību visiem sarunu cikla viesiem!

 

No sirsnīgajām sarunām ceram iedvesmoties arī nākamajā mācību gadā, kad pie kafijas tases tiksimies ar citiem fakultātes absolventiem.