LAT | ENG
Dzīve LU SZF

Turpinās pieteikšanās starptautiskajai konferencei “Riga Readings in Social Sciences (RRSS) 2018”

Dr. Didzis Kļaviņš, LU SZF SPPI vadošais pētnieks
16.05.2018.

Latvijas Universitātes (LU) Sociālo zinātņu fakultātes (SZF) Sociālo un politisko pētījumu institūts (SPPI) ir izsludinājis pieteikšanos starptautiskai zinātniskai konferencei “Riga Readings in Social Sciences (RRSS) 2018”. Konferences tēma šajā rudenī būs “Baltic Sea Region: One Hundred Years On”. Tā norisināsies š. g. 22-23. novembrī LU SZF telpās (Lomonosova ielā 1A, Rīgā). Darba valoda: angļu.

 

Konferenci ar priekšlasījumiem atklās asociētais profesors Kornēliju Bjola (Corneliu Bjola) no Oksfordas Universitātes un asociētais profesors Daunis Auers no Latvijas Universitātes. Vairāk skatīt: https://www.rrss2018.lu.lv/keynote-speakers/

Konferencē piedalīties aicināti pārstāvji no politikas zinātnes, socioloģijas, komunikācijas zinātnes, informācijas un bibliotēkzinātnes, kā arī starpdisciplināriem pētniecības virzieniem (reģionālā attīstība, tautas attīstība, atmiņas studijas, dzimtes studijas, sociālā antropoloģija u.c.).

 

Konferences pieteikumā jāiekļauj:

·      Dalībnieka vārds, uzvārds, institucionālā piederība, amats un e-pasta adrese

·      Abstrakta nosaukums

·      Atslēgvārdi (līdz 5)

·      200-400 vārdu garš apraksts angļu valodā

·      Īsa biogrāfija angļu valodā

 

Pieteikums jānosūta uz rrss@lu.lv līdz š.g. 15. jūnijam.

Jautājumu gadījumā sazināties ar Dr. Didzis Kļaviņu: didzis.klavins@lu.lv

 

Dalības maksa: 90 EUR

 

Izvērstāku informāciju par konferenci skatīt: https://www.rrss2018.lu.lv/

 

LU SZF SPPI dibināts 2004. gadā ar mērķi attīstīt Latvijas sociālo zinātņu potenciālu, veicināt Latvijas zinātnieku sadarbību Latvijas un starptautiskajā mērogā, un kalpot sabiedrībai tās problēmu analīzē un attīstības prognozēšanā, sekmēt zinātnē pamatotas pārmaiņas Latvijas sociālajos un politiskajos procesos. Institūtā strādā vadošie pētnieki, pētnieki un zinātniskie asistenti direktores prof. Aijas Zobenas vadībā.