LAT | ENG
Dzīve LU SZF

Socioloģijas studenti prezentēs pēc Rīgas domes pasūtījuma veikto pētījumu


07.06.2018.

Katru gadu Latvijas Universitātes (LU) Sociālo zinātņu fakultātes Socioloģijas bakalaura programmas 2. kursa studenti veic pētījumu kursa “Socioloģisko pētījumu prakse” ietvaros. Šo piektdien, 8. jūnijā tiks prezentēti rezultāti pētījumam, kas ir veikts pēc Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta pasūtījuma.

 

Iepriekšējos gados ir veikti pētījumi pēc Ķekavas novada domes, Siguldas novada domes, Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta, kā arī Latvijas Loto, LU Diasporas un migrācijas pētījumu centra u.c. pasūtījuma. Šogad pētījuma pasūtītājs ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

 

Pētījuma tēma ir “Jauniešu brīvā laika pavadīšanas un iesaistīšanās iespējas Rīgā”. Pētījuma rezultātus ir plānots izmantot šogad topošajā “Rīgas pilsētas attīstības programmā darbā ar jauniešiem 2019.–2023. gadam”.


Darbs ir padarīts liels! Ir veikta aptauja 16 institūcijās un internet vidē, veiktas sešas fokusgrupu diskusijas. Un šo piektdien studenti ir gatavi prezentēt pētījuma rezultātus plašākai sabiedrībai.


Prezentācija notiks šo piektdien, 8. jūnijā, plkst. 13.00 Rīgas jauniešu centrā "Kaņieris" (Kaņiera iela 15, Latgales priekšpilsēta). Laipni aicināts ir ikviens interesents!