LAT | ENG
Dzīve LU SZF

Sociālo zinātņu fakultāte atver durvis topošajiem studentiem


08.06.2018.

 

26. jūnijā Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultāte (LU SZF) atver savas durvis topošajiem studentiem. Plkst.12.00 gaidīsim visus, kas vēlas uzsākt studentu dzīvi, lai stāstītu par bakalauru studiju piedāvājumu, bet plkst.18.00 aicinām uz sarunu esošos bakalaurus, lai stāstītu par iespējām un to kādēļ būtu vērts turpināt studijas nākamajā līmenī un kļūt par maģistru.

Nākamajiem bakalauriem plkst.12.00 Berlina auditorijā stāstīsimko nozīmē studēt. Kādas rakstura īpašības un intereses jūs var padarīt par lielisku sociālo zinātņu jomas studentu un ieskicēsim, kur šīs zināšanas būs pielietojamas nākotnē. Kādas durvis tās paver un darba iespējas piedāvā. Kā arī dosim virkni praktisku padomu, pastāstot cik šogad ir plānotas budžeta vietas dažādajās programmās un kā veiksmīgāk pārvarēt iestājprocesa zemūdens akmeņus.

Par sociālo zinātņu ietekmi un nozīmi sabiedrības dzīvē stāstīs fakultātes dekāns profesors Juris Rozenvalds. Plašās un dažādās iespējas, ko piedāvā komunikāciju zinātņu studiju programmas ieskicēs tās direktors docents Didzis Bērziņš, bet kā orientēties milzīgajā informācijas apjomā, to sistematizēt un pasniegt stāstīs SZF asociētā profesore Baiba Holma. Ko patiešām nozīmē studēt, kāda ir SZF studentu dzīve un kādas durvis nākotnē tā paver, stāstīts SZF absolventi un nu jau doktoranti: politologs – Didzis Kļaviņš un socioloģe – Evija Zača.

Stāstījumu daļai sekos praktiskie uzdevumi. Topošajiem studentiem būs iespēja orientēties bibliotēkas labirintos, uzzināt, ko un kāpēc pēta aptaujās, kā notiek sabiedrības viedokļa izzināšana, ieskatīties politoloģijas un diplomātijas smalkajā pasaulē,  pabūt fakultātes multimediju studijā un uzzināt, kā darbojas “Mans Medijs” redakcija.

Nākamajiem maģistriem plkst.18.00  210. auditorijā izstāstīsim, kādas studiju programmas Sociālo zinātņu fakultāte piedāvā. Cik liels ir pieejamo budžeta vietu skaits un kur darba tirgū būs pielietojamas jauniegūtās zināšanas? Protams, būs iespēja arī noskaidrot virkni praktisku jautājumu – kā iestāties, kad to darīt un kā tiks vērtēti pretendenti?

Stāstnieka lomas uzticētas fakultātes absolventiem, topošajiem un esošajiem doktorantiem, kas raksturos gan studiju  procesu, gan dalīsies ar saviem personīgajiem pieredzes stāstiem.  Pasākumā klātienē būs arī programmu direktori, gatavi atbildēt uz visiem specifiskajiem jautājumiem.

 

Izmantojiet iespēju atnākt un atrast sev tuvāko nākotnes studiju programmu!