LAT | ENG
Dzīve LU SZF

Studentu apvienības akadēmiskā virziena vadītājas amatā ievēlēta SZF studente Justīne Širina


09.07.2018.

Latvijas Studentu apvienības (LSA) Domes sēdē par akadēmiskā virziena vadītāju ievēlēta Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes (SZF) politoloģijas studente Justīne Širina.

 

Jaunā akadēmiskā virziena vadītāja Justīne Širina darbības vīzijā minējusi trīs darbības virzienus, kuriem tiks pievērsta īpaša uzmanība – augstākās izglītības kvalitātes nodrošināšana, kas ietver darbu ar studentiem-ekspertiem paredzētajiem materiāliem, īpašu uzmanību vēršot akadēmisko virzienu vadītāju un interesentu tikšanās reizēm, Boloņas proces principu ieviešana Latvijā, kā arī studiju sasaiste ar zinātni.

 

Kā svarīgākie Boloņas procesa ieviešamie aspekti nosaukta digitalizācija, kā arī pilnīga pāreja uz ECTS kredītpunktu sistēmu.

 

J. Širina uzskata, ka Latvijā ir nepieciešams atjaunot Bologna Follow-Up Group jeb Boloņas procesa nacionālos vēstniekus, kas tieši būtu atbildīgi par Boloņas procesa principu ieviešanu. Strādājot ar zinātnes jautājumiem, Širina norāda, ka tiks izcelta doktorantūras un pēcdoktorantūras pieejamība, atbalsta zinātnei nodrošināšana un LSA Zinātnes fonda attīstība sadarbībā nevalstiskajām organizācijām, uzņēmumiem un privātiem atbalstītājiem.

 

J. Širina līdz šim pieredzi guvusi  vadot SZF studentu padomi un esot LSA akadēmiskā virziena vadītāja palīdze zinātnes jautājumos. LSA rīkotā Nākotnes Studiju forumā 2018 darbojusies projekta vadītājas amatā.

 

Sveicam Justīni Širinu ar jauno amatu un vēlam panākumus!