LAT | ENG
Dzīve LU SZF

Līdz 13. jūlijam iespējams pieteikties maģistra studiju programmām


11.07.2018.

Līdz 13. jūlijam studētgribētājiem vēl ir iespēja pieteikties studijām Latvijas Universitātes (LU) sociālo zinātņu fakultātes (SZF) maģistra studiju programmās. Šajā periodā gaidīsim reflektantus personiski ierodamies LU savus pieteikumus izveidot un apstiprināt.

LU Sociālo zinātņu fakultāte piedāvā uzsākt studijas septiņās augstākā līmeņa jeb maģistru studiju programmās:

·         Bibliotēkzinātnes un informācijas

·         komunikācijas zinātnes;

·         diplomātijas;

·         politikas zinātnes;

·         Socioloģijas;

·         Sociālais darbs (divgadīgā programma);

·         Sociālais darbs (viengadīgā programma sociālās labklājības nozares darbiniekiem ar 5. līmeņa kvalifikāciju “Sociālais darbinieks”)

 

Pieteikšanās maģistra studiju programmām notiek līdz 13. jūlijam LU Sociālo zinātņu fakultātē no plkst. 10.00 – 13.00 un no 14.00 – 18.00. Savukārt tie, kuri jau LU ir studējuši kādā no studiju programmām, var maģistra studijām pieteikties arī LU informatīvajā sistēmā (www.luis.lv) - tur pieteikšanās notiek līdz 12. jūlijam.

 

Izvēlē studēt maģistratūrā nozīmē savas konkurētspējas palielināšanu darba tirgū. Pasaules pieredze liecina, ka sociālo un humanitāro zināšanu ieguldījums jebkurā sabiedriski nozīmīgā inovācijā ir līdz pat 50%. Maģistra studijas jums dos iespēju padziļināt izpratni par izvēlēto jomu un paplašināt savas kompetences.

 

Studijas  Latvijas Universitātē (LU) nozīmē iegūt izcilu un darba devēju vidū augsti novērtētu izglītību, attīstīt sevi un iegūt elastību darba tirgū, kas ļaus veiksmīgi darboties visdažādākajās jomās. 93% LU absolventu iegūst darbu tūlīt pēc studiju beigšanas, turklāt 96% strādā labi atalgotu un interesantu darbu jau gada laikā pēc studijām.

 

Vēl tuvāk ar visām studiju programmām aicinām iepazīties  SZF lapā  vai LU specializētajā uzņemšanas mājaslapā.