LAT | ENG
Dzīve LU SZF

Politikas zinātnes nodaļa piedalās starptautiskā simpozijā Ķīnā


05.11.2018.

Politikas zinātnes nodaļas pārstāvji š.g. 15-17. oktobrī piedalījās starptautiskā simpozijā “International Symposium on “Belt and Road Iniative” for Think Tank Network for “16+3””, kas notika Harbinas Tehnoloģiju institūtā, Harbinā, Ķīnā. Pasākums kļuva par pamatu jaunu sadarbības formātu starp akadēmiskajiem mācībspēkiem Ķīnas piedāvāto starptautisko iniciatīvu ietvaros.

 

Simpozija organizatori - Harbinas Tehnoloģiju institūta Pārvaldības skola sadarbībā ar Ziemeļaustrumu Naftas universitāti – simpozijā bija aicinājuši piedalīties vadošos zinātniekus, pētniekus un jaunos akadēmiskās vides pārstāvjus no Ķīnas, Centrālās un Austrumeiropas, Mongolijas un Krievijas, lai dalītos pieredzē un pētnieciskajos rezultātos par dažādiem iniciatīvas “Viena josta, viens ceļš” aspektiem. Latvijas Universitātes Politikas zinātnes nodaļu pasākumā pārstāvēja nodaļas vadītāja asoc. prof. Iveta Reinholde, kā arī Sigita Struberga un Harijs Kārkliņš.

 

Lai veicinātu pušu tālāko sadarbību, tika izveidota “Vienas jostas, viena ceļa” domnīca, kurā savu darbību kā ekspertes uzsāka arī Politikas zinātnes nodaļas pārstāves asoc. prof. Iveta Reinholde un Sigita Struberga. Kā norāda asoc.prof. Iveta Reinholde, gan simpozijs, gan arī aicinājums piedalīties domnīcā ir nozīmīgs ieguldījums Politikas zinātnes internacionalizācijas centieniem.

 

 

 

Vairāk informācijas par Politikas zinātnes nodaļas internacionalizācijas aktivitātēm pieejamas nodaļā. Kontaktpersona: asoc. prof. Iveta Reinholde. E-pasts: iveta.reinholde@lu.lv