LAT | ENG
Dzīve LU SZF

Doktorantiem par zinātni LU un SZF


01.02.2019.

4. februārī, plkst. 18.15 LU Sociālo zinātņu fakultātes (SZF) J.Berlina auditorijā (1. stāvā) notiks doktorantiem adresētā studiju kursa “Sociālo zinātņu pētījumu metodoloģija” 2018./2019. akadēmiskā gada noslēguma nodarbība, kas veltīta veltīta zinātnei, it īpaši sociālajām zinātnēm Latvijas Universitātē un tās Sociālo zinātņu fakultātē.

 

Nodarbības pirmā daļa veltīta zinātnei un sociālajām zinātnēm Latvijas Universitātē. To vadīs LU prorektors sociālo un tiesību zinātņu jomā, SZF dekāna p.i., Politikas zinātnes nodaļas profesors Jānis Ikstens. Nodarbības dalībniekiem būs iespējams uzdot prorektoram sociālo un tiesību zinātņu jomā un SZF dekānus jautājumus par zinātnes un doktorantūras pašreizējo situāciju un nākotnes perspektīvām gan LU, gan SZF.

 

Nodarbības otrajā daļā tiks iztirzāta zinātnes dzīve un tās aktualitātes SZF, aplūkoti fakultātes Sociālo un politisko pētījumu institūtā (SPPI) realizēti projekti un jaunākās publikācijas. Nodarbību vadīs SZF SPPI direktore un Socioloģijas nodaļas profesore Aija Zobena.

 

Šī ir kursa “Sociālo zinātņu pētījumu metodoloģija” 2018./2019. ak. gada noslēguma nodarbība. 2019./2020. ak. gadā kurss doktorantiem netiks piedāvāts.

 

Kurss “Sociālo zinātņu pētījumu metodoloģija” vispirmām kārtām adresēts komunikācijas zinātnes, politikas zinātnes un socioloģijas doktora studiju programmu 1. un 2. kursa studentiem. Tā nodarbības iespējams apmeklēt arī citu LU doktora studiju programmu studentiem, kuri vēlās apgūt sociālo zinātņu metodoloģiju vai papildināt zināšanas tajā. Laipni lūdzam!