LAT | ENG
Dzīve LU SZF

Sociālo zinātņu fakultātē viesojas žurnālistikas zvaigznes

04.11.2017

Ceturtdienas, 2. novembra vakarā LU Sociālo zinātņu fakultātē (SZF) viesojās portāla “Delfi.lv” galvenais redaktors, komunikācijas zinātnes doktors Ingus Bērziņš un žurnālists Jānis Domburs.

Diskusijā galvenokārt tika runāts par “Delfi” kā patlaban populārāko mediju Latvijā, divu informācijas telpu problemātiku Latvijā, mediju tabloidizāciju un vienlaikus nepieciešamību rosināt auditoriju domāt, žurnālistikas misiju – izglītot auditoriju. Sarunas uzmanības centrā arī – “Delfi” jaunie projekti: pašvaldību vēlēšanām veltītais interviju ciklu ar deputāta kandidātiem, “Delfi TV ar Jāni Domburu”, kultūrvēsturisko lekciju cikls “Vaidelote”, analītisko pētījumu cikls “Latvija 2020”, kas ir nozīmīgs pieteikums Latvijas žurnālistikas kvalitātes augšupejai. Būtiska loma diskusijā tika atvēlēta medija veiksmīga biznesa modeļa mijiedarbei ar kvalitatīvo un izklaides žurnālistiku un intervijas raidījuma veidošanai un tā dramaturģijai.

Pasākuma auditoriju veidoja komunikācijas zinātnes un bibliotēkzinātnes un informācijas programmu maģistranti, LU SZF doktoranti un mācībspēki. Diskusiju organizēja LU SZF Komunikācijas studiju nodaļa.