LAT | ENG
Dzīve LU SZF

Ikgadējā diskusija par reformām Ukrainā- iespēja veicināt savsatrpejo izpratni un sadarbību starp nākotnes profesionāļiem

05.04.2018

4. aprīlī LU Sociālo zinātņu fakultātes Politikas zinātnes nodaļa organizēja studentu diskusiju par Ukrainas attīstības izaicinājumiem un nākotnes iespējām. Tās ietvaros vairāk nekā trīsdesmit nākotnes profesionāļi- nodaļas 3. kursa studenti un pavasara skolas audzēkņi no partnera universitātēm Ukrainā- apsprieda minēto problemātiku un iespējamos risinājumus tālākajai rīcībai.

Diskusija notika 4 tematisko paneļu ietvaros. Tie bija: ekonomika, politika, drošība un sociālie procesi. Studenti, prezentējot savus ziņojumus, ne tikai dalīījās ar izpētītā rezultātiem, bet arī piedāvāja interesantus un inovatīvus risinājumus nākotnes attīstībai. Rezultātā diskusija izvērtās par atraktīvu un interesantu domu apmaiņu, kas iedvesmo tālākai studiju paplašināšanai un sadarbības stiprināšanai.

Studenti no Ukrainas ir guvuši iespēju pavasara semestrī mācīties LU SZF Politikas zinātnes nodaļā pateicoties Ārlietu ministrijas finansētajam projektam “Jauno profesionāļu apmācību programma Ukrainas studentiem Latvijas Universitātē - “Pavasara skola Eiropas Savienības studijas – iekšpolitika un ārpolitika”.

 

Materiālu sagatavoja Sigita Struberga, SPPI zinātniskā asistente