LAT | ENG
Dzīve LU SZF

Paldies JBS sponsoriem!


22.11.2017.

Jauno biedru semināru atbalstīja brīnišķīgi sponsori, kas semināram palīdzēja tapt vēl aizraujošākam un patīkamākam

 

Jau nedēļa riņķī kopš jaunie un ne tik jaunie SZF'ieši devās uz ikgadējo Jauno biedru semināru, lai atzīmētu jaunā sasaukuma izveidošanos, apgūtu praktiskas un ne tik praktiskas lietas visdažādākajās lekcijās un, protams, kopīgiem spēkiem saliedētos, un atpūstos.

 

Šis seminārs nebūtu izdevies tik lielisks bez mūsu mīļajiem, brīnišķīgajiem un apbrīnojamiem sponsoriem, tāpēc vēlamies teikt M I L Z Ī G U paldies! 

 

Pateicamies Pergale par nodrošinātajiem gardumiem, Cannelle Bakery par gardajiem cepumiem, BIRZI Reigys Ausmeņa Kebabs, LPKS "Viļāni" un Dailes teātrim. Paldies "Zāles galva" par interesantajām dāvaniņām, Ērikai Bečai par bedžiem. Pateicamies "Bauskas alus" par gardajiem dzērieniem, Fazel Latvija, kas dalībniekus un lektorus iepriecināja ar gardu maizi un cepumiem un Red Bull par enerģijas nodrošināšanu visa semināra laikā. Paldies Apgāds Mansards  par dāvātajām grāmatām, Madalane, kas palīdzēja saglabāt svētku noskaņu Lāčplēša dienā un digitālās grupas tipogrāfijai "Dobums", kas palīdzēja ar skaisto uzlīmju izveidošanu.