LAT | ENG
Esošajiem studentiem

Komunikācijas zinātnes pasniedzēju konsultāciju grafiks 2018. gada PAVASARA semestrī

Doc. Zane Radzobe

BSP direktora p.i.

Ceturtdienās plkst. 14.00-17.

Vēlams iepriekš pieteikties e-pastā

403.kab.

Zane.radzobe@lu.lv

Prof. Vita Zelče

MSP direktore

Pirmdienas plkst. 16.00-17.00

410.kab.

vita.zelce@lu.lv

Doc. Viktors Freibergs

nodaļas vadītājs

Otrdienās plkst. 16.30 līdz 18.00

427.kab.

viktors.freibergs@lu.lv

Pasn. Ivars Auce

Individuāli vienojoties e-pastā

i@aa.lv

Pasn. Kristīne Āboliņa

Individuāli vienojoties e-pastā

kristine.abolina@lu.lv

Doc. Didzis Bērziņš

Otrdienās plkst. 10.00-12.00

404.kab.

didzis.berzins@lu.lv

Doc. Līva Brice

Individuāli vienojoties e-pastā

liva.brice@lu.lv

Pasn. Kārlis Dagilis

Individuāli vienojoties e-pastā

karlis.dagilis@gmail.com

29565322

Lekt. Vita Dreijere

Ceturtdienās no plkst. 16.00,

iepriekš piesakoties e-pastā

403.kab.

vita.dreijere@gmail.com

Pasn. Raimonds Gekišs

Individuāli vienojoties e-pastā

gekiss.raimonds@gmail.com

Pasn. Arta Ģiga

Individuāli vienojoties e-pastā

arta.giga@gmail.com

Doc. Olga Kazaka

Individuāli vienojoties e-pastā

olga.kazaka@lu.lv

Pasn. Tatjana Kunda

Individuāli vienojoties e-pastā

tatjana.kunda@gmail.com

Emer. prof. Skaidrīte Lasmane

Individuāli vienojoties e-pastā

skaidrite.lasmane@lu.lv

Lekt. Inga Latkovska

Individuāli vienojoties e-pastā

inga.latkovska@lead.lv

Pasn. Vija Melbārde

Individuāli vienojoties e-pastā

vija.melbarde@va.lv

Pasn. Andris Morkāns

Individuāli vienojoties e-pastā

andris.morkans@gmail.com

Pasn. Jānis Pencis

Individuāli vienojoties e-pastā

janis.pencis@gmail.com

Pasn. Dmitrijs Petrenko

Individuāli vienojoties e-pastā

dmitrijs.petrenko@gmail.com

Pasn. Zanda Rutkovska

Individuāli vienojoties e-pastā

rutkovska.metodes@inbox.lv

Pasn. Kaspars Rūklis

Individuāli vienojoties e-pastā

kaspars.ruklis@gmail.com

Pasn. Velta Skolmeistere

Individuāli vienojoties e-pastā

velta.sk@gmail.com

Asoc. prof. Ojārs Skudra

Otrdienās plkst. 15.00-18.00, iepriekš piesakoties e-pastā

417.kab.

ojars.skudra@lu.lv

Pasn. Justīne Savitska

Individuāli vienojoties e-pastā

justine.savitska@gmail.com

Pasn. Kristīne Smirnova

Individuāli vienojoties e-pastā

kalsere@yahoo.com

Pasn. Guna Spurava

Pirmdienās plkst. 16.00-17.00, iepriekš piesakoties e-pastā

Guna.Spurava@gmail.com

 

Lekt. Lolita Stašāne

Pirmdienās plkst.12.00 vai trešdienās plkst.18.00, kā arī sestdienās un Skype/WhatsApp pēc atsevišķas vienošanās.

Visos gadījumos lūgums iepriekš pieteikties un saskaņot konkrētu dienu un laiku e-pastā

407.kab.

lolita.stasane@lu.lv

Pasn. Ieva Strode

Individuāli vienojoties e-pastā

ieva.strode@gmail.com

Pasn. Jānis Šīre

Individuāli vienojoties e-pastā

janis.sire@lu.lv

Pasn. Ilze Šulmane

Ceturtdienās plkst. 14.00 – 16.00

417.kab.

ilze.sulmane@lu.lv

Pasn. Rolands Tjarve

Individuāli vienojoties e-pastā

410.kab.

rolands.tjarve@gmail.com

Pasn. Vikija Valdmane- Rozenberga

Individuāli vienojoties e-pastā

vikijav@lu.lv

Vad. pētn. Visvaldis Valtenbergs

Individuāli vienojoties e-pastā

visvaldis.valtenbergs@lu.lv

Pasn. Roberts Vīksne

Individuāli vienojoties e-pastā

roberts.viksne@lu.lv

Lekt. Modrīte Vucāne

Individuāli vienojoties e-pastā

Modrite.Vucane@lu.lv

Prof. Anna Vulāne

Individuāli vienojoties e-pastā

anna.vulane@lu.lv

Pasn. Viktors Zaķis

Individuāli vienojoties e-pastā

viktors.zakis@inbox.lv

Doc. Marita Zitmane

Trešdienās plkst. 12.30-15.00

407.kab.

marita.zitmane@lu.lv

 

Politikas zinātnes nodaļas pasniedzēju konsultāciju grafiks 2019.gada PAVASARA semestrī


Pasniedzējs

Diena

Laiks          

Kabinets

asoc. prof. Iveta Reinholde

Pirmdiena

14.30 – 16.30

311.

asoc. prof. Ivars Ijabs

Otrdiena

9.00 – 10.30

319.

prof. Juris Rozenvalds

Ceturtdiena

16.00 – 18.00

317.

asoc. prof. . Toms Rostoks

Ceturtdiena

15.00 – 17.00

314.

asoc. prof. Daunis Auers

Trešdiena

10.00 – 12.00

313.

asoc.prof. Daina Bāra

(vienojoties e-pastā daina.bara@lu.lv)


312.

doc. Valts Kalniņš

Pirmdienavalts.kalnins@lu.lv

9.30

315.

prof. Jānis Ikstens

Otrdiena

16.00 – 18.00

221.

prof. Žaneta Ozoliņa

Pirmdiena

16.00 – 18.00

306.

Socioloģijas nodaļas pasniedzēju konsultāciju grafiks 2019.gada PAVASARA semestrī

 

Pasniedzējs

Diena

Laiks

Kabinets

asoc. prof. Baiba Bela

Otrdiena

14.00 – 16.30

329.

asoc.prof. Līga Rasnača

Ceturtdiena

16.00 – 17.30

304.

doc. Mareks Niklass

Otrdiena

16.00 – 17.30

328.

prof. Aija Zobena

Pirmdiena

14.00 – 18.00

 307.

doc. Jurijs Ņikišins 

Pirmdiena

14.00 – 15.00

303.

 

 

INFORMĀCIJAS UN BIBLIOTĒKU STUDIJU NODAĻAS docētāju konsultāciju laiki 2019. gada PAVASARA semestrī

 

 

Pasniedzējs

 

Diena

 

Laiks

 

Telpa

Asoc.prof. B.Holma

Otrdiena

(iepriekš piesakoties e-pastā baiba.holma@lu.lv)

 

14.30–16.00

418.

Doc. D.Pakalna

Ceturtdiena

(iepriekš piesakoties e-pastā daina.pakalna@lu.lv)

 

16.00–17.30

411.

Prof. V.Zanders

 Piesakoties e-pastā viesturs.zanders@lu.lv

400.

Lekt.S.Cīrule

Pirmdiena (februāris – marts)
Piektdiena (aprīlis – maijs)

(iepriekš piesakoties e-pastā sandra.cirule@gmail.com )

15.00–16.00

11.30–12.30

421. a

Doc. L.Viļuma

Ceturtdiena

(iepriekš piesakoties e-pastāliene.viluma@lu.lv vai rakstiski e-pastā vienojoties par citu laiku)

 

10.00–12.00

       400.