Atvērto durvju diena 2020

Šogad 26. martā plkst.11.00 aicinām visus studētgribētājus iepazīt SZF bakalaurastudiju programmas Atvērto durvju dienā. 

Nākamajiem bakalauriem stāstīsim, ko realitātē nozīmē studēt un kāda ir dzīve SZF. Kādas rakstura īpašības un intereses jūs var padarīt par lielisku sociālo zinātņu jomas studentu. Ieskicēsim, kur šīs zināšanas būs pielietojamas nākotnē, kādas durvis tās paver un darba iespējas piedāvā. Kā arī dosim virkni praktisku padomu, pastāstot cik šogad ir plānotas budžeta vietas dažādajās programmās un kā veiksmīgāk pārvarēt iestājprocesa zemūdens akmeņus.

Par sociālo zinātņu ietekmi un nozīmi sabiedrības dzīvē stāstīs fakultātes dekāns profesors Jānis Ikstens. Plašās un dažādās iespējas, ko piedāvā komunikāciju zinātņu studiju programmas ieskicēs tās direktore docente Zane Radzobe, bet kā orientēties milzīgajā informācijas apjomā, to sistematizēt un pasniegt stāstīs SZF asociētā profesore Baiba Holma. Par politoloģijas studijām un darba iespējām runās programmas direktors asociētais profesors Toms Rostoks, par socioloģijas studijām un to nozīmi sabiedrībā uzzināsiet no programmas direktores profesores Aijas Zobenas, Pēc ilgāka pārtraukuma SZF Rīgā uzņems sociālā darba profesionālās bakalauru programmas studentus, par šīm studiju iespējām stāstīs programmas direktore Līga Rasnača.

Stāstījumu daļai sekos praktiskie uzdevumi. Topošajiem studentiem būs iespēja orientēties informācijas labirintos, noskaidrot, kā notiek sabiedrības viedokļa izzināšana un kāpēc tas ir svarīgi, gūt ieskatu politologu ikdienā un iepazīt multimediju studiju un SZF studentu raidījuma KIVI redakciju.

Izmantojiet iespēju atnākt un atrast sev tuvāko nākotnes studiju programmu, kā arī uzdot savus jautājums pašreizējiem studentiem.