Jauno antropologu skola

Antropologs pēta cilvēkus šī jēdziena visplašākajā nozīmē. Cilvēku prakšu padziļināta izpēte un analīze, uzklausot arī citkārt ne vienmēr nedzirdamo un neredzamo personu balsis, ļauj labāk izprast, kā mēs organizējam savu ikdienu, un līdz ar to radīt cilvēku vajadzībām atbilstošākus produktus un publiskos pakalpojumus. Cilvēki ar antropoloģijas izglītību pasaulē ir pieprasīti publiskajā pārvaldē, plānošanā, attīstības projektos, medicīnas iestādēs, komunikācijā, mārketingā, kā arī inovācijās.

Dalībnieki, kuri sekmīgi nokārtos skolas noslēguma pārbaudījumu, saņems diplomu un iegūs īpašas priekšrocības studiju uzsākšanai LU SZF īstenotajā atbilstīgā bakalaura studiju programmā – līdz pat 60 papildu punktiem, palielinot iespējas studēt par valsts budžeta līdzekļiem.

Pieteikšanās datumi nodarbībām un nodarbību grafiks tiks precizēti.

Kursu apguve – bez maksas.

Skolas nolikums un noteikumi punktu iegūšanai

Kontaktinformācija

Ar jautājumiem par nodarbībām vērsties pie LU SZF sabiedrisko attiecību speciālistes Agneses Lemšas (Agnese.Lemsa@lu.lv).

Tīmekļa vietnes adrese 

www.szf.lu.lv/gribu-studet-szf/skoleniem/jauno-profesionalu-skolas/jauno-antropologu-skola/

Skolas  adrese

Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultāte, Lauvas iela 4, Rīga

NB!

Jauno antropologu skolas ietvaros tiek organizētas sešas nodarbības, par katru sekmīgi nokārtotu uzdevumu nodarbības beigās iespējams saņemt 10 punktus. Jauno antropologu skolas darbības noslēgumā dalībniekiem tiek piešķirti kopumā 10, 20, 30, 40, 50 vai 60 punkti. 

Dalībnieki ar iegūto punktu skaitu saņem diplomu un priekšrocības studiju uzsākšanai LU SZF īstenotajā bakalaura studiju programmā “Kultūras un sociālā antropoloģija”. Iegūtie punkti tiek summēti ar centralizēto eksāmenu rezultātiem vai vidusskolas atestāta atzīmēm, piedaloties konkursā uz studiju vietām SZF bakalaura studiju programmā “Kultūras un sociālā antropoloģija” 2023. un 2024. gadā (konkursa rezultāti, piedaloties konkursā uz studiju vietām, tiek ņemti vērā kārtējā un nākamajā gadā pēc konkursa). Piedaloties “Jauno antropologu skolā” divus gadus pēc kārtas un saņemot punktus, dalībniekiem ir tiesības piedalīties konkursā uz studiju vietām SZF bakalaura studiju programmā “Kultūras un sociālā antropoloģija” ar augstāko iegūto punktu skaitu.