Jaunas prasmes, cita kultūra, nebijusi studiju pieredze, personības izaugsme, jauni cilvēki, draugi un kontakti. Tā ir tikai neliela daļa no tā, ko sniedz apmaiņas studiju pieredze citā valstī. Iepazīstot citādas studiju un dzīves iespējas, Tu spēsi arī sevī atrast ko pavisam jaunu. Ja studijas šķiet kļuvušas nedaudz nogurdinošas un vienmuļas, tad Erasmus programma spēs tās atsvaidzināt vienā semestrī. Atļaujies sevi izaicināt un dodies studiju piedzīvojumā!

Piesakies mobilitātei kādai no Erasmus+ programmām pavasara semestrī. Tas jāveic laikā no 27. augusta līdz 8.septembrim plkst. 18.00.

Pieteikumu vērtēšana: 09. – 24.09.2019

Uz ERASMUS+ apmaiņas programmas studijām Tu vari pretendēt, ja:

 • studē LU SZF
 • brīdī, kad plāno uzsākt studijas ārvalstīs, būsi beidzis vismaz 1. studiju gadu pamatstudijās
 • ja ERASMUS+ programmas uzsākšanas brīdī neesi savas studiju programmas apguves pēdējā semestrī. (studiju mobilitātei ir jānoslēdzas studiju pēdējā semestra pirmajā mēnesī)
 • Tu esi sekmīgs. Sekmes: vidējā svērtā atzīme A daļā ir ne zemāka par 7 ballēm.
 • tavas valodas zināšanas nav šķērslis ne mācībām, ne saziņai.

Pieteikuma anketa ir atrodama  ŠEIT.

Kā rīkoties? 

 1. Nenokavē izsludināto konkursu!
 2. Izvēlies augstskolu!
 3. Aizpildi anketu!
 4. Gaidi rezultātus!

Kas notiek pēc pieteikšanās?

 • Iesniegtie dokumenti tiks izskatīti komisijas sēdē;
 • Tiks izziņoti rezultāti;
 • Ja esiet nominēts mācībām ārvalstu augstskolā, tad dodieties uz 331.kabinetu, kur Tevi konsultēs par tālāko rīcību un dokumentu sagatavošanu.

Rūpīgi izpēti pieejamās sadarbības augstskolas un to piedāvātos studiju virzienus. Šeit Tu varēsi uzzināt arī citu studentu pieredzi. Ar dzelteno krāsu iekrāsotajās augstskolās visas studiju vietas diemžēl jau ir aizņemtas.

Ja rodas jautājumi vai kaut kas nav īsti skaidrs, droši raksti uz e-pastu: aleksandra.vonda@lu.lv  vai atnāc uz klātienes konsultācijām:

Otrdien, plkst. 14.30 – 16.30

Ceturtdien, plkst. 10.30 – 13.30

!!! 5.septembrī ERASMUS koordinatore pieņems no plkst. 13:30 līdz 16:30!!!

Vēlam Veiksmi!

Dalīties