Vēl tikai dažas dienas palikušas līdz jaunajam mācību gada sākumam. Cerams, visi ir iepazinušies ar nākamā semestra lekciju plāniem un gatavi jaunam darba posmam.

Pirms lekcijām Studējošo pašpārvalde un  Sociālo zinātņu fakultātes (SZF) veterāni 31. augustā plkst. 15.00 jaunos studentus aicina uz “Pirmaristoteli”, lai iepazītu ar fakultāti, kas uz dažiem gadiem kļūs par studentu otrajām mājām,  satiktu jaunos studiju biedrus un godam sagatavotos lielajiem studentu svētkiem “Aristotelim”. 1. septembra vakarā Universitātes studentu saime pulcēsies uz studiju gada atklāšanas svētkiem “LU gadsimta Aristotelis”.

Pirmdien, 2. septembrī  visus gan vecos, gan jaunos studentus fakultātē gaidīs Sociālo zinātņu fakultātes mācību spēki, lai kopā sāktu jauno darba cēlienu. Pirmkursniekiem esam sarūpējuši īpašu Sālsmaizes programmu, kas palīdzes vieglāk iejusties SZF mācību ritmā un no ciemiņiem kļūt par savējiem. (Sālsmaizes nedēļas programma ŠET).  Līdzās pirmajām kursu ievadlekcijām notiks kopīgas informatīvas nodarbības, kurās zinoši un pieredzējuši pasniedzēji izstāstīs, kā lieto galveno studentu rīku LUIS sistēmu, ka veiksmīgāk plānot savu studiju procesu, kā uzvesties digitālajos medijos, lai tas palīdzētu nākotnes karjerai, kā arī dalīsies daudzveidīgajā Latvijas Universitātes aktivitāšu un iespēju piedāvājumā.

Savukārt plkst.18.00 gaidīsim fakultātē jaunos maģistrus uz tikšanos ar fakultātes dekānu un programmu direktoriem un kopīgu fotografēšanos. Lai pirmo studiju dienu darītu gaišu un svinīgu esam sarūpējuši arī muzikālu sveicienu.

Lai mums visiem sekmīgs jaunais mācību gads!

Dalīties