LAT | ENG
Topošajiem studentiem

 

Savus viedburtus Tu vari saņemt, absolvējot kādu no maģistra studiju programmām Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātē.

 

 

 

Izstāsti svarīgo tā, lai visi ieklausās!

 

 

 

Kontrolē kārtību informācijas pasaulē!

 

Ietekmē civilizāciju attiecības!

 

Ja Tev vēl nav bakalaura izglītības, iegūsti to LU SZF! www.szf.lu.lv/studiju-programmmas/

 

 

LU SZF VIEDBURTI. Ieguvumi

 

Algas pieaugums                                                                                                                     VID dati liecina, ka LU maģistrantūras absolventi vidēji saņem par 40 % lielākas algas, nekā bakalauri.

 Jauna karjera uz pašreizējās izglītības pamatiem

Jebkuras jomas students vai profesionālis LU SZF atradīs sev maģistru programmu, kas veiksmīgi savietojas ar iepriekš gūto izglītību un prasmēm. Paver karjeras iespējas jaunās nozarēs un jomās, iemācies kļūt daudzpusīgāks, efektīvāks un augstāk novērtēts savā pašreizējā darbībā vai atrodi perspektīvu virzienu pētniecībā!

 

Iespēja startam zinātnē

Maģistrantūra ir pirmais posms augstākajā izglītībā, kas ļauj specializēties, sākt karjeru un turpināt izglītību zinātnē un pētniecībā. SZF absolventi, kuri pēc maģistra studijām ieguvuši arī doktora grādu, strādā gan valsts, gan privātos pētījumu institūtos, veic gan nacionāla, gan starptautiska mēroga pētījumus un nes Latvijas vārdu globalizētajā zinātnes pasaulē.

 

Cilvēki, kontakti, aizrautība

LU SZF pasniedzēji ir atzīti, medijos redzami un bieži citēti zinātnieki, speciālisti un viedokļu līderi. Maģistrantūras studenti - dažādu augstskolu bakalauri, dažādu nozaru uzņēmēji un jaunie profesionāļi. Šeit aizraujošs un bagātinošs ir viss - gan studijas, gan sarunas, gan maģistra darbi.