“LIVINGMEMORIES” pētnieki diskutē par glorifikāciju un klusumu Latvijas sociālajā atmiņā

2017. gada 15. februārī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB) norisinājās diskusija ar nosaukumu “Starp glorifikāciju un klusumu: ko atcerēties un ko aizmirst latviešu kultūrā”. Diskusiju organizēja LNB Nozaru literatūras centrs sadarbībā ar starptautiskā pētniecības projekta “LIVINGMEMORIES” pētniekiem no Latvijas Universitātes. 

Latvijas Universitātes pētnieki piedalās starptautiskā projekta “LIVINGMEMORIES” partneru darba seminārā Tartu

No 2017. gada 25. līdz 27. janvārim Tartu Universitātē, Igaunijā, norisinājās projekta “LIVINGMEMORIES” partneru darba seminārs. Semināra dienu laikā dažādu valstu darba grupas prezentēja un analizēja zinātnisko rakstu pirmās versijas atmiņu izpētei veltītai kolektīvajai monogrāfijai un apmeklēja Igaunijas Nacionālo muzeju.

Norisinās Rīgas vasaras skola 2016 sadarbībā ar “LIVINGMEMORIES” projektu

No 2016. gada 6. līdz 18. augustam Latvijas Universitātē norisinājās Rīgas vasaras skola 2016. Rīgas vasaras skola ir starptautiska dokumentālo īsfilmu veidošana programma, kas orientēta uz žurnālistikas, mediju un filmu studiju studentu no visas pasaules pilnveidi. Uz šo Rīgas vasaras skolu bija ieradušies 17 jaunieši no Ķīnas, Nepālas, Vācijas, Bulgārijas, Ungārijas, Polijas, Lietuvas, Turcijas, Kazahstānas un Latvijas.

Rīgā norit starptautiskā projekta “LIVINGMEMORIES” partneru darba seminārs

No 2016. gada 11. līdz 13. aprīlim Rīgā norisinājās projekta “LIVINGMEMORIES” partneru darba seminārs, kurā starptautiskās darba grupas prezentēja izstrādātas pētniecības koncepcijas un apmeklēja dažādas atmiņu vietas Latvijā.