Mācībspēki

Vita Zelče

profesore,
komunikācijas zinātnes MSP un DSP direktore

vita.zelce@lu.lv
Lauvas iela 4, 408. telpa

VAIRĀK>>


Viktors Freibergs

docents, Komunikācijas studiju nodaļas vadītājs

viktors.freibergs@lu.lv
Lauvas iela 4, 427. telpa
VAIRĀK>>


Marita Zitmane

asociētā profesore, vadošā pētniece

marita.zitmane@lu.lv
Lauvas iela 4, 407. telpa

VAIRĀK>>


Laura Ardava-Āboliņa

docente

laura.ardava@lu.lv
Lauvas iela 4, 407. telpa

VAIRĀK>>


Inga Latkovska

lektore

inga.latkovska@lu.lv
Lauvas iela 4, 407. telpa


Lolita Stašāne

lektore

lolita.stasane@lu.lv
Lauvas iela 4, 407. telpa

Zane Radzobe

docente,
komunikācijas zinātnes BSP direktore

zane.radzobe@lu.lv
Lauvas iela 4, 426. telpa

VAIRĀK>>


Līva Kalnača

docente

liva.brice@lu.lv
Lauvas iela 4, 404. telpa

 

VAIRĀK>>


Olga Kazaka

docente

olga.kazaka@lu.lv

 

 

VAIRĀK>>


Kārlis Streips

lektors

karlis.streips@lu.lv
Lauvas iela 4, 404. telpa


VAIRĀK>>


Visvaldis Valtenbergs

asociētais profesors

visvaldis.
valtenbergs@lu.lv

Lauvas iela 4, 413. telpa


Roberts Vīksne

lektors, Multimediju studijas vadītājs

roberts.viksne@lu.lv
Lauvas iela 4, 412. telpa

VAIRĀK>>

Viespasniedzēji

Viktors Zaķis

Filologs, latviešu valodas un literatūras pasniedzējs

viktors.zakis@inbox.lv

VAIRĀK>>

 

 
Anda Baklāne

Viespasniedzēja

anda.baklane@lu.lv

 


VAIRĀK>>