Vita Zelče

profesore,
komunikācijas zinātnes MSP direktore

vita.zelce@lu.lv
Lauvas iela 4, 408. telpa


Didzis Bērziņš 

docents

didzis.berzins@lu.lv
Lauvas iela 4, 404. telpa


Viktors Freibergs

docents,
komunikācijas zinātnes nodaļas vadītājs

viktors.freibergs@lu.lv
Lauvas iela 4, 427. telpa


Marita Zitmane

docente

marita.zitmane@lu.lv
Lauvas iela 4, 407. telpa


Laura Ardava-Āboliņa

docente

laura.ardava@lu.lv
Lauvas iela 4, 407. telpa


Inga Latkovska

lektore

inga.latkovska@lu.lv
Lauvas iela 4, 407. telpa


Lolita Stašāne

lektore

lolita.stasane@lu.lv
Lauvas iela 4, 407. telpa

Ojārs Skudra

asociētais profesors

ojars.skudra@lu.lv
Lauvas iela 4, 417. telpa


Līva Brice

docente

liva.brice@lu.lv
Lauvas iela 4, 404. telpa


Zane Radzobe

docente,
komunikācijas zinātnes BSP direktora p.i.

zane.radzobe@lu.lv
Lauvas iela 4, 426. telpa


Olga Kazaka

docente

olga.kazaka@lu.lv


Vita Dreijere

lektore

vita.dreijere@lu.lv
Lauvas iela 4, 403. telpa


Guna Spurava

lektore

guna.spurava@lu.lv
Lauvas iela 4, 412. telpa

 


Kārlis Streips

lektors

karlis.streips@lu.lv
Lauvas iela 4, 404. telpa