2020. gada PAVASARA semestra konsultāciju grafiks

Doc. Zane Radzobe
BSP direktora p.i.
Ceturtdienās, plkst.14.00 – 16.00, iepriekš piesakoties e-pastā
426.kab.

zane.radzobe@lu.lv

Prof. Vita Zelče
MSP direktore
Individuāli vienojoties e-pastā
408.kab.

vita.zelce@lu.lv

Doc. Viktors Freibergs
nodaļas vadītājs
Otrdienās plkst.14.30 – 16.00
427.kab.

viktors.freibergs@lu.lv

Pasn. Kristīne Āboliņa Individuāli vienojoties e-pastā

kristine.abolina@lu.lv

Pasn. Sarmīte Kolāte Individuāli vienojoties e-pastā sarmite.kolate@gmail.com
Doc. Olga Kazaka Individuāli vienojoties e-pastā olga.kazaka@lu.lv
Lekt. Inga Latkovska Individuāli vienojoties e-pastā inga.latkovska@lead.lv
Pētn. Dite Liepa Individuāli vienojoties e-pastā

dite.liepa@gmail.com vai dite.liepa@lu.lv

Pasn. Vija Melbārde Individuāli vienojoties e-pastā vija.melbarde@va.lv
Pasn. Andris Morkāns Individuāli vienojoties e-pastā andris.morkans@gmail.com
Pasn. Jānis Pencis Individuāli vienojoties e-pastā janis.pencis@gmail.com
Pasn. Mārtiņš Pričins Individuāli vienojoties e-pastā martins.pricins@inbox.lv
Pasn. Justīne Savitska Individuāli vienojoties e-pastā justine.savitska@gmail.com
Lekt. Guna Spurava Individuāli vienojities e-pastā
412.kab.
guna.spurava@gmail.com
Lekt. Lolita Stašāne Ceturtdienās plkst.12.00, iepriekš vienojoties e-pastā.
Sestdienās un Skype/WhatsApp pēc atsevišķas vienošanās, iepriekš piesakoties un saskaņot konkrētu dienu un laiku e-pastā.
407.kab
lolita.stasane@lu.lv
Pasn. Jānis Šīre Individuāli vienojoties e-pastā janis.sire@lu.lv
Pasn. Ilze Šulmane

Trešdienās* plkst. 14.30 līdz 16.30, iepriekš piesakoties e-pastā
417. kab.

*No 26. februāra
ilze.sulmane@lu.lv
Pasn. Vikija Valdmane-Rozenberga Individuāli vienojoties e-pastā vikija.valdmane@lu.lv
Lekt. Roberts Vīksne Ceturtdienās plkst.14.00 – 16.00, iepriekš piesakoties e-pastā
412.kab.
roberts.viksne@lu.lv
Pasn. Modrīte Vucāne Individuāli vienojoties e-pastā Modrite.Vucane@lu.lv
Pasn. Marija Vorkule Individuāli vienojoties e-pastā marija@olsen.lv
Pasn. Viktors Zaķis Individuāli vienojoties e-pastā viktors.zakis@inbox.lv
Doc. Marita Zitmane Trešdienās plkst. 12.00 – 14.00
407.kab.
marita.zitmane@lu.lv
Pasniedzējs Diena Laiks Kabinets
asoc. prof. Iveta Reinholde Pirmdiena 16.00 – 17.00 311.
asoc. prof. Ivars Ijabs Piektdiena 16.00 – 17.00 319.
prof. Juris Rozenvalds Ceturtdiena 16.00 – 18.00 317.
asoc. prof. Toms Rostoks Trešdiena 16.00 – 18.00 314.
asoc. prof. Daunis Auers Trešdiena 12.00 – 14.00 313.
doc. Valts Kalniņš Pirmdiena 16.30 315.
prof. Jānis Ikstens Ceturtdiena 16.00 – 18.00  221.
prof. Žaneta Ozoliņa Piektdiena 14.00 – 16.00 306.

 

Pasniedzējs Diena Laiks Kabinets
asoc. prof. Baiba Bela Otrdiena 14.00–16.00 329.
asoc. prof. Inta Mieriņa Iepriekš piesakoties e-pastā inta.mierina@lu.lv   215,
prof. Tālis Tisenhofs     332.
asoc.prof. LīgaRasnača Otrdiena 14.30–16.00 304.
doc. Mareks Niklass Trešdiena 9.00–10.30 328.
prof. Aija Zobena Trešdiena 14.00–16.00 307.
doc. Jurijs Ņikišins Ceturtdiena, iepriekš piesakoties e-pastā jurijs.nikišins@lu.lv 16.30–18.00 303.
Pasniedzējs Diena Laiks Kabinets
asoc.prof. Baiba Holma Ceturtdiena
(iepriekš piesakoties e-pastā baiba.holma@lu.lv)
15.30–17.00 418.
doc. Daina Pakalna Otrdiena
(iepriekš piesakoties e-pastā daina.pakalna@lu.lv)
16.00–17.30 411.
prof. Viesturs Zanders Otrdiena
Piesakoties e-pastā viesturs.zanders@lu.lv
14.00-15.30 400.
lekt. Sandra Cīrule Trešdiena
(iepriekš piesakoties e-pastā sandra.cirule@gmail.com)
14.00–15.00 421.a
lekt. Liene Viļuma Trešdiena
(iepriekš piesakoties e-pastā liene.viluma@lu.lv vai vienojoties par citu  konsultācijas laiku)
10.00–12.00 400.

G.Kreicbergas pieņemšanas laiki 219.telpā

Pirmdiena
(brīvs 30.03., 20.04., 11.05)

10:00-13:00
14:00-18:00

Otrdiena

10:00-13:00
14:00-16:00

Trešdiena

10:00-13:00 
14:00-18:00

Ceturtdiena

11:00-13:00 
14:00-17:00

Piektdiena

10:00-13:00 
14:00-16:00

Sestdiena
(8.02, 28.03., 18.04., 9.05.)

8:30-13:00
13:30-15:00

Plānotā prombūtne (ikgadējais atvaļinājums)- 10.02.-16.02. un 16.03.-22.03.