2019. gada RUDENS semestra konsultāciju grafiks

Doc. Zane Radzobe
BSP direktora p.i.
INdividuāli vienojoties e-pastā
426.kab.

zane.radzobe@lu.lv

Prof. Vita Zelče
MSP direktore
Individuāli vienojoties e-pastā
408.kab.

vita.zelce@lu.lv

Doc. Viktors Freibergs
nodaļas vadītājs
Individuāli vienojoties e-pastā
427.kab.

viktors.freibergs@lu.lv

Lekt. Vineta Apse

6. janvārī plkst. 15:00 Visvalža iela 4a, 416.a telpa

17. janvārī plkst. 11:00 Visvalža iela 4a, 416.a telpa

20. janvārī plkst. 14:00 Aspazijas bulvāris 5, 305. telpa

Uz konsultācijām studentiem jāpierakstās vismaz 24 stundas iepriekš

 

vineta@latnet.lv

Pasn. Kristīne Āboliņa Individuāli vienojoties e-pastā

kristine.abolina@lu.lv

Lekt. Vita Dreijere Individuāli vienojoties e-pastā
403.kab.
vita.dreijere@gmail.com
Doc. Olga Kazaka Individuāli vienojoties e-pastā olga.kazaka@lu.lv
Lekt. Inga Latkovska Individuāli vienojoties e-pastā inga.latkovska@lead.lv
Pētn. Dite Liepa Individuāli vienojoties e-pastā

dite.liepa@gmail.com vai dite.liepa@lu.lv

Pasn. Vija Melbārde Individuāli vienojoties e-pastā vija.melbarde@va.lv
Pasn. Andris Morkāns Individuāli vienojoties e-pastā andris.morkans@gmail.com
Pasn. Jānis Pencis Individuāli vienojoties e-pastā janis.pencis@gmail.com
Pasn. Mārtiņš Pričins Individuāli vienojoties e-pastā martins.pricins@inbox.lv
Pasn. Ilona Ozoliņa Individuāli vienojoties e-pastā ilona.ozolina1@gmail.com
Pasn. Ojārs Skudra Individuāli vienojoties e-pastā
417.kab.
ojars.skudra@lu.lv
Lekt. Guna Spurava Individuāli vienojities e-pastā
412.kab.
Guna.Spurava@gmail.com
Lekt. Lolita Stašāne Ceturtdienās plkst.12.00, iepriekš vienojoties e-pastā.
Sestdienās un Skype/WhatsApp pēc atsevišķas vienošanās, iepriekš piesakoties un saskaņot konkrētu dienu un laiku e-pastā.
407.kab
lolita.stasane@lu.lv
Pasn. Ieva Strode Individuāli vienojoties e-pastā ieva.strode@gmail.com
Pasn. Jānis Šīre Individuāli vienojoties e-pastā janis.sire@lu.lv
Pasn. Ilze Šulmane

Individuāli vienojoties e-pastā
417.kab.

ilze.sulmane@lu.lv
Pasn. Rolands Tjarve Individuāli vienojoties e-pastā
410.kab.
rolands.tjarve@gmail.com
Pasn. Vikija Valdmane-Rozenberga Individuāli vienojoties e-pastā vikija.valdmane@lu.lv
Vad. pētn. Visvaldis Valtenbergs 6.janvārī plkst.9.30 – 11.00, iepriekš piesakoties e-pastā visvaldis.valtenbergs@lu.lv
Lekt. Roberts Vīksne Piektdienās plkst.12.00 – 13.00, iepriekš piesakoties e-pastā roberts.viksne@lu.lv
Pasn. Modrīte Vucāne Individuāli vienojoties e-pastā Modrite.Vucane@lu.lv
Pasn. Marija Vorkule Individuāli vienojoties e-pastā marija@olsen.lv
Pasn. Viktors Zaķis Individuāli vienojoties e-pastā viktors.zakis@inbox.lv
Doc. Marita Zitmane Trešdienās plkst. 12.00 – 14.00
407.kab.
marita.zitmane@lu.lv
prof. Aija Zobena Individuāli vienojoties e-pastā
307.kab.
aija.zobena@lu.lv 
Pasniedzējs Diena Laiks Kabinets
asoc. prof. Iveta Reinholde Otrdiena 14.00 – 15.00 311.
asoc. prof. Ivars Ijabs Piektdiena 16.00 – 17.00 319.
prof. Juris Rozenvalds Ceturtdiena 16.00 – 18.00 317.
asoc. prof. Toms Rostoks Trešdiena 16.00 – 18.00 314.
asoc. prof. Daunis Auers Trešdiena 12.00 – 14.00 313.
doc. Valts Kalniņš Pirmdiena 12.00 315.
prof. Jānis Ikstens Otrdiena 16.00 – 18.00  221.
prof. Žaneta Ozoliņa Trešdiena 14.00 – 16.00 306.

 

Pasniedzējs Diena Laiks Kabinets
asoc. prof. Baiba Bela Ceturtdiena 14.30–16.00 329.
asoc. prof. Inta Mieriņa Trešdiena 18.15 215,
prof. Tālis Tisenhofs 11.09.; 16.09.; 02.10.; 14.10.; 21.10.; 23.10.; 11.11.; 13.11.; 20.11.; 02.12.; 04.12.; 09.12.; 16.12. 17.00–18.00 332.
asoc.prof. LīgaRasnača Pirmdiena 14.15–15.45 304.
doc. Mareks Niklass Otrdiena 16.00–17.30 328.
prof. Aija Zobena Pirmdiena 14.00–16.00 307.
doc. Jurijs Ņikišins Trešdiena 13.00–14.00 303.
Pasniedzējs Diena Laiks Kabinets
asoc.prof. Baiba Holma Ceturtdiena
(iepriekš piesakoties e-pastā baiba.holma@lu.lv)
12.30–14.00 418.
doc. Daina Pakalna Trešdiena
(iepriekš piesakoties e-pastā daina.pakalna@lu.lv)
16.00–17.30 411.
prof. Viesturs Zanders Piesakoties e-pastā viesturs.zanders@lu.lv   400.
lekt. Sandra Cīrule Trešdiena
(iepriekš piesakoties e-pastā sandra.cirule@gmail.com)
11.00–12.00 421.a
lekt. Liene Viļuma Trešdiena
(iepriekš piesakoties e-pastā liene.viluma@lu.lv vai vienojoties par citu  konsultācijas laiku)
10.00–12.00 400.