Konsultāciju grafiks

Asoc. prof. Marita Zitmane

Nodaļas vadītāja

Individuāli vienojoties e-pastā. Konsultācijas MS Teams vidē

407. kab.

marita.zitmane@lu.lv

Doc. Zane Radzobe

BSP direktore

16. jūnijā plkst. 16:00, iepriekš vienojoties e-pastā

426. kab.

zane.radzobe@lu.lv

Prof. Vita Zelče

MSP direktore

9.jūnijs, plkst. 16:00-17:00

13.jūnijs, plkst. 11:00-11:55

Lūdzu, pieteikties konsultācijai, rakstot uz e-pastu: vita.zelce@lu.lv

Iespējami arī citi konsultāciju laiki un attālinātā konsultāciju formu. Lūdzu, par šīm iespējām vienoties, rakstot uz e-pastu: vita.zelce@lu.lv

408. kab.

vita.zelce@lu.lv

Doc. Laura Ardava-Āboliņa

Otrdienās 12:30-14:00, iepriekš piesakoties e-pastā

407. kab.

laura.ardava@lu.lv

Doc. Līva Kalnača

Otrdienās 12:00-14:00, iepriekš piesakoties e-pastā

404. kab.

liva.kalnaca@lu.lv

Doc. Olga Kazaka

Individuāli vienojoties e-pastā

olga.kazaka@lu.lv

Pasn. Sarmīte Kolāte

Individuāli vienojoties e-pastā

sarmite.kolate@gmail.com

Lekt. Inga Latkovska

Individuāli vienojoties e-pastā

inga.latkovska@lead.lv

Pētn. Dite Liepa

Individuāli vienojoties e-pastā

dite.liepa@gmail.com vai

dite.liepa@lu.lv

Pasn. Vija Melbārde

Individuāli vienojoties e-pastā

vija.melbarde@va.lv

Pasn. Andris Morkāns

Individuāli vienojoties e-pastā

andris.morkans@gmail.com

Pasn. Jānis Pencis

Individuāli vienojoties e-pastā

janis.pencis@gmail.com

Pasn. Mārtiņš Pričins

Individuāli vienojoties e-pastā

martins.pricins@inbox.lv

Pasn. Justīne Savitska

Individuāli vienojoties e-pastā

justine.savitska@gmail.com

 

Lekt. Lolita Stašāne

Otrdienās plkst. 12:00, iepriekš piesakoties e-pastā

407. kab.

lolita.stasane@lu.lv

Pasn. Jānis Šīre

Individuāli vienojoties e-pastā

janis.sire@lu.lv

Pasn. Vikija Valdmane- Rozenberga

Individuāli vienojoties e-pastā

vikija.valdmane@lu.lv

Lekt. Roberts Vīksne

Piektdienās plkst. 10:00-12:00

iepriekš piesakoties e-pastā

412. kab.

roberts.viksne@lu.lv

Pasn. Marija Vorkule

Individuāli vienojoties e-pastā

marija.vorkule@gmail.com 

Pasn. Viktors Zaķis

Iepriekš vienojoties pa tālruni 29476754

viktors.zakis@inbox.lv

 
Pasniedzējs Diena Laiks Kabinets
prof. Iveta Reinholde     311.
vad. pētn. Juris Rozenvalds     317.
asoc. prof. Toms Rostoks Ceturtdiena 16.00 – 18.00 314.
prof. Daunis Auers Trešdiena 13.00 – 14.30 313.
doc. Valts Kalniņš Otrdiena 14.30 315.
prof. Jānis Ikstens     221.
 
Pasniedzējs Diena Laiks Kabinets
asoc. prof. Baiba Bela Trešdiena 15.00–17.00 329.
asoc. prof. Inta Mieriņa     215.
prof. Tālis Tisenhofs     304.
asoc. prof. Līga Rasnača     304.
asoc. prof. Mareks Niklass Ceturtdiena 16.00–17.30 328.
prof. Aija Zobena Ceturtdiena 13.00–14.00 307.
doc. Jurijs Ņikišins Pirmdiena 16.30–17.30 303.
doc. Renārs Felcis Pirmdiena 16.00–17.00 303.
doc. Ieva Ozola     332.

Pasniedzējs

Diena

Laiks

Kabinets

asoc.prof. Baiba Holma

Otrdiena
(2 dienas iepriekš ir jāvienojas par konsultācijas mērķi un precīzo konsultācijas laiku, rakstot uz baiba.holma@lu.lv )

14:30–16:00

418.

doc. Daina Pakalna

Trešdiena
(2 dienas iepriekš ir jāvienojas par konsultācijas mērķi un precīzo konsultācijas laiku, rakstot uz daina.pakalna@lu.lv)

14:30–16:00

411.

prof. Viesturs Zanders

Trešdiena 
(2 dienas iepriekš ir jāvienojas par konsultācijas mērķi un precīzo konsultācijas laiku, rakstot uz  viesturs.zanders@lu.lv )

16:00-17:00

401.

doc. Sandra Cīrule

Trešdiena 
(2 dienas iepriekš ir jāvienojas par konsultācijas mērķi un precīzo konsultācijas laiku, rakstot uz  sandra.cirule@lu.lv)

16:10–17:00

421.a

doc. Liene Viļuma

Pirmdiena 
(2 dienas iepriekš ir jāvienojas par konsultācijas mērķi un precīzo konsultācijas laiku, rakstot uz liene.viluma@lu.lv)

12:30–14:00

konsultācijas notiek attālināti

lekt. p.i. Baiba Īvāne

Trešdiena 
(2 dienas iepriekš ir jāvienojas par konsultācijas mērķi un precīzo konsultācijas laiku, rakstot uz baiba.ivane@lu.lv)

12:30-13:30

konsultācijas notiek attālināti

Kamēr studiju process ir attālināts, arī konsultācijas notiek attālināti!