2019. gada RUDENS semestra konsultāciju grafiks

Doc. Zane Radzobe
BSP direktora p.i.
Otrdienās plkst. 12.00 – 14.30
Iepriekš piesakoties e-pastā
426.kab.

zane.radzobe@lu.lv

Prof. Vita Zelče
MSP direktore
Otrdienās plkst. 16.10 – 17.10
Iepriekš piesakoties e-pastā. Iespējams vienoties arī par citu laiku un vietu
408.kab.

vita.zelce@lu.lv

Doc. Viktors Freibergs
nodaļas vadītājs
Otrdienās plkst. 14.00 – 16.00
427.kab.

viktors.freibergs@lu.lv

Lekt. Vineta Apse

Ceturtdienās plkst. 16:05-17:05,
iepriekš piesakoties e-pastā

Aspazijas bulv. 5, 417. kab.

 

vineta@latnet.lv

Pasn. Kristīne Āboliņa Individuāli vienojoties e-pastā

kristine.abolina@lu.lv

Lekt. Vita Dreijere Individuāli vienojoties e-pastā
403.kab.
vita.dreijere@gmail.com
Doc. Olga Kazaka Individuāli vienojoties e-pastā olga.kazaka@lu.lv
Lekt. Inga Latkovska Individuāli vienojoties e-pastā inga.latkovska@lead.lv
Pētn. Dite Liepa Individuāli vienojoties e-pastā

dite.liepa@gmail.com vai dite.liepa@lu.lv

Pasn. Vija Melbārde Individuāli vienojoties e-pastā vija.melbarde@va.lv
Pasn. Andris Morkāns Individuāli vienojoties e-pastā andris.morkans@gmail.com
Pasn. Jānis Pencis Ceturtdienās plkst.16.00
Nedēļu iepriekš piesakoties e-pastā
janis.pencis@gmail.com
Pasn. Mārtiņš Pričins Individuāli vienojoties e-pastā martins.pricins@inbox.lv
Pasn. Ilona Ozoliņa Individuāli vienojoties e-pastā ilona.ozolina1@gmail.com
Pasn. Ojārs Skudra Individuāli vienojoties e-pastā
417.kab.
ojars.skudra@lu.lv
Lekt. Guna Spurava Pirmdienās plkst. 16.00 – 17.00,
Iepriekš piesakoties e-pastā
412.kab.
Guna.Spurava@gmail.com
Lekt. Lolita Stašāne Ceturtdienās plkst.12.00, kā arī sestdienās un Skype/WhatsApp pēc atsevišķas vienošanās.
Visos gadījumos iepriekš piesakoties un saskaņot konkrētu dienu un laiku e-pastā.
407.kab
lolita.stasane@lu.lv
Pasn. Ieva Strode Individuāli vienojoties e-pastā ieva.strode@gmail.com
Pasn. Jānis Šīre Individuāli vienojoties e-pastā janis.sire@lu.lv
Pasn. Ilze Šulmane

Trešdienās plkst. 11.00 – 12.00,
Ceturtdienās plkst.12.00 – 13.00
Sestdienās pēc neklātienes lekciju saraksta
Iepriekš piesakoties e-pastā
417.kab.

ilze.sulmane@lu.lv
Pasn. Rolands Tjarve Individuāli vienojoties e-pastā
410.kab.
rolands.tjarve@gmail.com
Pasn. Vikija Valdmane-Rozenberga Individuāli vienojoties e-pastā vikija.valdmane@lu.lv
Vad. pētn. Visvaldis Valtenbergs Individuāli vienojoties e-pastā visvaldis.valtenbergs@lu.lv
Lekt. Roberts Vīksne Individuāli vienojoties e-pastā vai WhatsApp roberts.viksne@lu.lv
Pasn. Modrīte Vucāne Individuāli vienojoties e-pastā Modrite.Vucane@lu.lv
Pasn. Marija Vorkule Individuāli vienojoties e-pastā marija@olsen.lv
Pasn. Viktors Zaķis Individuāli vienojoties e-pastā viktors.zakis@inbox.lv
Doc. Marita Zitmane Trešdienās plkst. 12.00 – 14.00
407.kab.
marita.zitmane@lu.lv
prof. Aija Zobena Pirmdienās plkst. 14.00 – 16.00
307.kab.
 
Pasniedzējs Diena Laiks Kabinets
asoc. prof. Iveta Reinholde Otrdiena 14.00 – 15.00 311.
asoc. prof. Ivars Ijabs Piektdiena 16.00 – 17.00 319.
prof. Juris Rozenvalds Ceturtdiena 16.00 – 18.00 317.
asoc. prof. Toms Rostoks Trešdiena 16.00 – 18.00 314.
asoc. prof. Daunis Auers Trešdiena 12.00 – 14.00 313.
doc. Valts Kalniņš Pirmdiena 12.00 315.
prof. Jānis Ikstens Otrdiena 16.00 – 18.00  221.
prof. Žaneta Ozoliņa Trešdiena 14.00 – 16.00 306.

 

Pasniedzējs Diena Laiks Kabinets
asoc. prof. Baiba Bela Ceturtdiena 14.30–16.00 329.
asoc. prof. Inta Mieriņa Trešdiena 18.15 215,
prof. Tālis Tisenhofs 11.09.; 16.09.; 02.10.; 14.10.; 21.10.; 23.10.; 11.11.; 13.11.; 20.11.; 02.12.; 04.12.; 09.12.; 16.12. 17.00–18.00 332.
asoc.prof. LīgaRasnača Pirmdiena 14.15–15.45 304.
doc. Mareks Niklass Otrdiena 16.00–17.30 328.
prof. Aija Zobena Pirmdiena 14.00–16.00 307.
doc. Jurijs Ņikišins Trešdiena 13.00–14.00 303.
Pasniedzējs Diena Laiks Kabinets
asoc.prof. Baiba Holma Ceturtdiena
(iepriekš piesakoties e-pastā baiba.holma@lu.lv)
12.30–14.00 418.
doc. Daina Pakalna Trešdiena
(iepriekš piesakoties e-pastā daina.pakalna@lu.lv)
16.00–17.30 411.
prof. Viesturs Zanders Piesakoties e-pastā viesturs.zanders@lu.lv   400.
lekt. Sandra Cīrule Trešdiena
(iepriekš piesakoties e-pastā sandra.cirule@gmail.com)
11.00–12.00 421.a
lekt. Liene Viļuma Trešdiena
(iepriekš piesakoties e-pastā liene.viluma@lu.lv vai vienojoties par citu  konsultācijas laiku)
10.00–12.00 400.