SZF Studējošo pašpārvalde

Izcila iespēja darboties aktīvā un radošā vidē, lai izveidotu maksimāli pozitīvu studiju procesu Sociālo zinātņu fakultātē sev un apkārtējiem studentiem, ir dalība SZF Studējošo pašpārvaldē (SZF SP).

Kas mēs esam?

Studenti. Tādi paši studenti kā Tu, un Tu vari būt tāds pats students kā mēs - savas fakultātes patriots, aktīvists, akadēmiskā godīguma aizstāvis, labklājības nodrošinātājs.

Jau vairākus gadus SZF trešā stāva 327. kabinetā notiek liela rosība un top vareni darbi, jo tur darbojas apņēmīgi studenti - SZF SP biedri un aktīvisti. Tie ir paši drosmīgākie censoņi un cīnītāji, kuriem rūp studentu dzīve, kuri grib pilnveidot studiju vidi, attīstīt sevi un ar savām zināšanām un prasmēm atbalstīt Tevi un aizstāvēt Tavas intereses.

Ko mēs darām?

Lai arī vēlēšanās esam sadalījušies vairākās partijās un nododamies reklāmu kariem, vēlēšanām norimstot, mēs apvienojamies kopīgam darbam, kura mērķis - uzlabot studijām veltītos gadus, aizstāvēt un pārstāvēt SZF studējošo tiesības un intereses akadēmiskās, kultūras un materiālās dzīves jautājumos augstskolā.

SZF SP ikviens var nākt ar savu ideju un realizēt to akadēmiskā, sociālā vai kultūras pasākuma veidā - tā tapušas vieslekcijas, izglītojoši semināri, konkursi, sporta spēles, labdarības akcijas un saliedējošie pasākumi. Par tradīcijām jau kļuvuši:

  • "Akustiskie Ziemassvētki"
  • "Ziedonis Ķirsī"
  • Ziemassvētku un pavasara balle
  • "Silto ķepu nedēļa"
  • Fukši
  • Jauno biedru seminārs

Kā iesaistīties?

Nokavēji SZF SP vēlēšanas, bet vēlies iesaistīties studiju vides uzlabošanā? Vēlēšanas nebūt nav vienīgais veids - jebkurā brīdī Tu vari kļūt par SZF SP aktīvistu, atliek vien doties uz vienmēr atvērto 327. kabinetu un teikt maģisko: "Es arī vēlos darboties šeit!".

Raksti mums szfsp@lu.lv.  

Seko Facebook un Instagram.

Tavs galvenais ieguvums, darbojoties SZF SP? Kontakti. Zināšanas. Prasmes. Draugi uz mūžu. Milzīga darbaspēja.

­


LU SZF Studējošo pašpārvaldes nolikums