Komunikācija, informācija un mediji ir būtiska mūsu ikdienas daļa. No vienas puses, izteikties un paust savu viedokli šobrīd ir vieglāk kā jebkad. No otras puses – izcelties, pateikt ko vērtīgu, saprast patiesību un atrast svarīgāko ir grūtāk nekā iepriekš. Studijas Tev palīdzēs faktus un notikumus, stāstus un idejas pārvēsties stratēģijās un plānos, raidījumos un intervijās, reklāmās, iedvesmojošās runās un tvītos.

"Jauno komunikācijas speciālistu skolas" nodarbībās pārrunāsim šādus tematus:

  • Kā pareizi izvēlēties prāta barību? Mediji un informācijas vide Latvijā. Lekciju un praktisko nodarbību vada SZF pasniedzējs Rolands Tjarve.
  • Kā sevi prezentēt? Profesionālas uzvedības pamati. Nodarbību vada korporatīvās komunikācijas aģentūras LEAD valdes priekšsēdētāja, partnere un SZF komunikācijas studiju nodaļas lektore Inga Latkovska
  • Dažādas sabiedrības grupas un kā ar tām komunicēt
  • Izklaide vai ierocis? Kino un komunikācija
  • Es, citi un internets: ievads personiskajā, grupu un digitālajā komunikācijā
  • Tēli, kas uzrunā: īsi par reklāmas paņēmieniem

Daudziem ir ko teikt, taču vajadzīgi profesionāļi, lai sakāmo sadzirdētu!

Reģistrējies "Jauno komunikācijas speciālistu skolai" ŠEIT.

Nodarbības notiks sešas sestdienas – 8., 15., 22. februārī un 7., 14., 21. martā no plkst.10.30 – 14.00 , LU Sociālo zinātņu fakultātē, Lauvas ielā 4.

Kursu apguve – bez maksas.

Dalībnieki, kas sekmīgi nokārtos “Jauno komunikācijas speciālistu skolas” noslēguma pārbaudījumu, saņems diplomus un iegūs īpašas priekšrocības studiju uzsākšanai LU SZF īstenotajā Komunikācijas zinātnes bakalaura studiju programmā – 20  papildu punktus.