docente, Dr.sc.Comm.,
partnere komunikācijas aģentūrā A.W.Olsen & Partners

olga.kazaka@lu.lv

Olga Kazaka 15 gadu vecumā sāka strādāt komunikācijas jomā, 20 gadu vecumā nodibināja sabiedrisko attiecību aģentūru un 30 gadu vecumā aizstāvēja doktores disertāciju komunikācijas zinātnē. Saņēmusi Latvijas Asociācijas sabiedrisko attiecību profesionāļiem apbalvojumu par devumu sabiedrisko attiecību jomas attīstībā akadēmiskajā vidē. Par izciliem sasniegumiem un ieguldījumu sabiedrības attīstībā saņēmusi arī Ten Outstanding Young Persons (TOYP) balvu. Desmitiem korporatīvās komunikācijas jomas zinātnisko un lietišķo publikāciju autore, regulāri tiek aicināta uzstāties dažādās, tostarp starptautiskās, konferencēs un semināros, tiek intervēta un iekļauta starptautisku konkursu žūrijās. 

Olga Kazaka ir arī sabiedrisko attiecību aģentūras A.W.Olsen & Partners līdzīpašniece un vadītāja. To kopā ar partneri nodibināja 2005. gadā un ir sekmīgi izveidojusi par vienu no lielākajām aģentūrām Latvijā. O.Kazakas komandas izstrādātās un īstenotās idejas ir saņēmušas prestižas balvas: Baltic PR Awards, Baltic Communication Awards, European Excellence Award, kā arī pasaules augstāko apbalvojumu sabiedrisko attiecību jomā IPRA Golden World Awards.

Pirmās PR grāmatas autore. Šis izdevums ir iekļuvis pirktāko grāmatu TOP 10, kā arī ir pieprasīts sabiedrisko attiecību nozares studentu un profesionāļu vidū.

Docētie studiju kursi

Stratēģiskā biznesa komunikācija sociālajos medijos; Organizāciju komunikācija un kultūra; Korporatīvā komunikācija sociālajos medijos.

Nozīmīgākās publikācijas

  • “Pirmā PR grāmata” (ISBN 978-9934-8849-0-0), «Первая книга о PR» (ISBN 978-9934-8849-1-7).

Ārpus akadēmiskās telpas

Vada vienu no spēcīgākajām Latvijā komunikācijas aģentūrām A.W.Olsen & Partners, spēlē tenisu, aizraujas ar antikvariātu, mākslu un literatūru. Vada labdarības organizāciju Taureņa efekts.