Marta beigās Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultāte (LU SZF) atver savas durvis topošajiem studentiem.

21. martā plkst.12.00 gaidīsim visus, kas vēlas uzsākt studentu dzīvi, lai iepazīstinātu ar bakalauru studiju piedāvājumu. Bez gariem programmu aprakstiem, nākamajiem bakalauriem stāstīsim, ko realitātē nozīmē studēt un kāda ir dzīve SZF. Kādas rakstura īpašības un intereses jūs var padarīt par lielisku sociālo zinātņu jomas studentu. Ieskicēsim, kur šīs zināšanas būs pielietojamas nākotnē, kādas durvis tās paver un darba iespējas piedāvā. Kā arī dosim virkni praktisku padomu, pastāstot cik šogad ir plānotas budžeta vietas dažādajās programmās un kā veiksmīgāk pārvarēt iestājprocesa zemūdens akmeņus.

Par sociālo zinātņu ietekmi un nozīmi sabiedrības dzīvē stāstīs fakultātes dekāns profesors Jānis Ikstens. Plašās un dažādās iespējas, ko piedāvā komunikāciju zinātņu studiju programmas ieskicēs tās direktore docente Zane Radzobe, bet kā orientēties milzīgajā informācijas apjomā, to sistematizēt un pasniegt stāstīs SZF asociētā profesore Baiba Holma. Ko patiešām nozīmē studēt, kāda ir SZF studentu dzīve un kādas durvis nākotnē tā paver, stāstīts SZF doktorantes: politoloģe – Sigita Struberga un socioloģe – Evija Zača.

Stāstījumu daļai sekos praktiskie uzdevumi. Topošajiem studentiem būs iespēja orientēties informācijas labirintos, pārbaudīt uz savas ādas aptaujas procesu un noskaidrot, kā notiek sabiedrības viedokļa izzināšana, gūt ieskatu politologu ikdienā un pašiem darboties multimediju studijā un redakcijā.

Izmantojiet iespēju atnākt un atrast sev tuvāko nākotnes studiju programmu, kā arī uzdot savus jautājums pašreizējiem studentiem.

27. martā plkst. 16.30 LU SZF aicina uz sarunu esošos bakalaurus, lai stāstītu par iespējām studēt nākamajā līmenī un kļūt par maģistru.

Tikšanās mērķis ir sniegt atbildi uz jautājumu, kādēļ vispār vērts turpināt studijas? Ar ko maģistra studijas atšķiras no bakalaura līmeņa izglītības? Lai saruna veidotos konkrētāka, esam aicinājuši savā pieredzē dalīties pēdējo gadu absolventu. Viņi izstāstīs, kas bijis vērtīgākais maģistra studijās un cik noderīgas karjeras veidošanā bijušas iegūtās zināšanas.

Protams, sniegsim arī atbildes uz virkni praktisku jautājumu – kā iestāties, kad to darīt un kā tiks vērtēti pretendenti? Cik liels ir pieejamo budžeta vietu skaits un kur darba tirgū būs pielietojamas jauniegūtās zināšanas?

Pasākumā klāt būs arī programmu direktori, gatavi atbildēt uz visiem specifiskajiem jautājumiem.

Izmantojiet iespēju atnākt un atrast sev tuvāko nākotnes studiju programmu!

Dalīties