Aicinām ikvienu balsstiesīgo piedalīties 14. Saeimas vēlēšanās š.g. 1. oktobrī, bet līdz tam – izteikt savus minējumus par rezultātiem LU SZF doktoranta Harija Kārkliņa rīkotajā prognožu spēlē!

Prognožu spēles noteikumi:

  • Katrs spēles dalībnieks prognozē, cik mandātus iegūs katrs kandidātu saraksts 14. Saeimas vēlēšanās: prognozi iespējams iesniegt līdz 2022. gada 30. septembra 23:59 pēc Latvijas laika.
  • Prognozi var mainīt, aptaujas anketu izpildot atkārtoti.
  • Norādīto mandātu kopskaitam jābūt vienādam ar 100.
  • Pēc 14. Saeimas vēlēšanām 2022. gada 1. oktobrī partiju reāli mandāti tiek salīdzināti ar izteiktajām prognozēm. Par katru kļūdaini prognozēto mandātu skaitu tiek piešķirts 1 kļūdas punkts. Piemēram, ja kāds dalībnieks prognozē, ka partija A iegūs 22 vietas, bet realitātē tā iegūst 19, tad par šo partiju A dalībnieks ir saņēmis 3 kļūdas punktus. Šādi kļūdas punkti tiek noteikti par katru partiju.
  • Dalībnieks ar vismazāk kļūdas punktiem tiek pasludināts par uzvarētāju. Ja vairākiem dalībniekiem ir vienāds punktu skaits, augstāku vietu izcīna tas, kurš ir iesniedzis savu prognozi ātrāk.

Nākamajā nedēļā pēc Saeimas vēlēšanām uzvarētāji tiks paziņoti LU SZF mājaslapā.

TOP3 prognozētājiem paredzētas nelielas balvas no organizatoriem. Ja vēlaties uzvaras gadījuma saņemt balvu, lūgums aptaujas noslēgumā norādīt savu e-pasta adresi. Prognožu spēle: https://latvia.questionpro.com/SFZ-prognozes  
 


Prognožu spēles uzvarētāji:

  1. Pēteris Bethers (81% precizitāte, prognoze 28. sept.)
  2. Anželika Litvinoviča (80% precizitāte, prognoze 29. sept.)
  3. Matīss Kaktiņš (80% precizitāte, prognoze 30. sept.)

Dalīties